Derm Med – Dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska | dermatolog wenerolog Pruszcz Gdański

663-737-235

Logo Derm Med

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Zbieranie informacji

Nie zbieramy żadnych osobistych danych od użytkowników odwiedzających naszą stronę internetową. Nie używamy plików cookie ani żadnych innych technologii śledzenia.

2. Bezpieczeństwo

Nasza strona jest zabezpieczona protokołem SSL, co oznacza, że wszelkie przesyłane przez Ciebie dane są szyfrowane i chronione przed nieautoryzowanym dostępem.

3. Używanie informacji

Ponieważ nie zbieramy żadnych danych osobowych, nie mamy żadnych informacji do wykorzystania lub udostępnienia osobom trzecim.

4. Linki do innych stron

Nasza strona może zawierać linki do innych stron internetowych, które nie są objęte naszą polityką prywatności. Zachęcamy Cię do zapoznania się z polityką prywatności tych innych stron, ponieważ nie możemy być odpowiedzialni za ich praktyki.

5. Zmiany w polityce prywatności

Zachowujemy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym czasie, dlatego zalecamy regularne sprawdzanie tej strony w celu uzyskania aktualnych informacji o naszych praktykach prywatności.

6. Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki prywatności, prosimy o kontakt na adres emailowy: [rejestracja@derm-med.pl].

Dziękujemy za zrozumienie i zaufanie.

Przewiń na górę