Derm Med – Dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska | dermatolog wenerolog Pruszcz Gdański

663-737-235

Logo Derm Med

O DERM MED

Witamy Państwa w gabinecie dermatologicznym DERM MED w Pruszczu Gdańskim!
Jesteśmy placówką, która wykorzystując potencjał i wieloletnie doświadczenie lekarzy tu pracujących zapewni Państwu dogłębną i rzetelną pomoc w zakresie chorób skóry, włosów i paznokci. Nasza oferta skierowana jest zarówno do pacjentów dorosłych, jak i dzieci.

W gabinecie przyjmuje dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska – specjalistka dermatologii i wenerologii, która nastawiona jest na kompleksowe i wielodyscyplinarne podejście do problemów swoich pacjentów.

Naszym mottem jest „zdrowie chorego prawem najwyższym” (łac. „salus aegroti suprema lex esto”), co znajduje swe odzwierciedlenie w budowaniu relacji lekarz – pacjent opartej na wzajemnym zaufaniu i zrozumiałym dla pacjenta przekazie.

Gabinet oprócz konsultacji lekarskich oferuje badania diagnostyczne (dermatoskopia, biopsja skóry, testy alergologiczne, badanie mikologiczne), a także możliwość wykonania drobnych zabiegów dermatologicznych m.in. usunięcie drobnych zmian skórnych czy leczenie brodawek wirusowych.

Placówka dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W komfortowych warunkach odbędziecie tu Państwo także wizytę z małym dzieckiem.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej gabinetu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przewiń na górę